"ישראל, לכי עד הסוף - העם האיראני מאחורייך"

יסול בדמשק שימח רבים באופוזיציה האיראנית. בטור מיוחד כותב והיד בהשטי, מנהיג אופוזיציה איראנית שגר בלונדון, על חלון הזדמנויות שאסור לפספס לפני שיהיה להם נשק גרעיני.

By:
והיד בהשטי
April 5, 2024
מקור:
N12

חיסול בכירימשמרות המפכה בסוריה בום ראשון השבוע היא זריקת עידוד עצומה לעם האירני שחולםלהיפטר מהמשטר האירני שכבש את ארצו לפני 45 שנה.

הרוב המוחלט שלהעם האירני חולם על החלפת המשטר באירן. יהיו כאלה שיגידו שזה אף כל האירנים, שקומץתומכים בשלטון הם רק אלה העובדים עבורו, ואפילו ביניהם יש רבים שהתמיכה שלהם היאמזויפת, פשוט אין להם ברירה כדי לשרוד.

האירנים ניסו כברמספר פעמים להפיל את השלטון, אך לא צלחו עקב הברוטליות הרצחנית של השלטון.

השלטון חלש. זהונמר של נייר שאין לו לגיטימציה בעם. הוא שולט רק בברוטליות.

אפשר להפיל אותו.אך לצורך כך חייבים סיוע מבחוץ.

ראשית כל חייביםלהבין שאין ברירה, חייבים להפילו. מדובר באיום קיומי אמיתי על ישראל, על ארצותהברית ועל המערב כולו. אל תזלזלו בהם. יש להם אידאולוגיה, סבלנות, נחישות, תוכניתסדורה והרבה כסף. אל תתרשמו העם עני, זה לא כי לשלטון אין כסף. יש לו. הוא פשוט לאמתחלק עם העם. את כל הכסף הוא משקיע בפיתוח הכוח שלו, בנשק, באלימות, כי רק כך הואיכול לשרוד ולממש את האידאולוגיה שלו.

השלטון האירניפועל כדי לפרק את המערב מפנים. הוא משתמש בדמוקרטיה נגד הדמוקרטיה. הוא פועללרדיקליזציה של הצעירים בארצות הברית ואירופה, הוא מממן כלי תקשורת ותעמולה,בשיתוף פעולה עם קטאר, וזה עובד להם מצוין.

אל תבזבזו את הזמןואת האנרגיה שלכם על הזרועות של התמנון. אם הראש לא יושמד, הוא ימשיך להצמיחזרועות חדשים, גם אם זרוע אחד יחוסל. יש לו הרבה, בכל רחבי הזרח התיכון.

תכו בראש.

והנה סוף סוף ביוםראשון השבוע ישראל עשתה את הצעד הרציני הראשון.

הדרך היחידה היאלהמשיך לתקוף. בתוך אירן. לא לפחד. לתקוף את בסיסי משמרות המהפכה, את השלטון. אנחנוועדיין בחלון הזדמנויות שאפשר להפיל אותו – כאר העם האירני יבין שהמערב רציני והואוכן ללכת עד הסוף, הוא יצטרף.

אני יודע זאת. אנימדבר בשם העם האירני.

דיברתי על כךבפרלמנט הישראלי (הכנסת) ובקונגרס האמריקאי, בהזמנת ורום המזרח התיכון.

בשם העם האירניאני קורא – תלכו עד הסוף. אל תעצרו.

כשיהיה להם נשקגרעיני זה יהיה מאוחר. הם לא יהססו להשתמש בו. זה לא צפון קוריאה ולא בריתהמועצות. זו אידאולוגיה קיצונית רצחנית פנאטית.

אל תעשו את הטעותשעשיתם לפני 7 באוקטובר. כי הטעות הזאת תהיה יקרה בהרבה. יקרה מדי.

אני קורא לכל המדינותהחופשיות לתמוך. להצטרף, לא לחשוש.

אנחנו בעת מבחןהיסטורי, דומה לזה של 1938.

אם נוותר ונפייסאת אירן וקטאר, כמו שצ'מברלן עשה עם גרמניה הנאצית אז, כמו אז נקבל מלחמת עולם. רקשזאת תהיה רצחנית הרבה יותר.

זה הרגע. אל תעצרו.חייבים לנצח, ביחד.

recommended articles
No items found.
הרשאות שיווק,  נא לבחור את כל הדרכים שאתה רוצה לשמוע מן הפורום המזרח התיכון:
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.